Canan Odacıl Canan Odacıl
Canan Odacıl

7 Koğuştaki Mucize

 
Sinema

Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini yaptığı bizim de cast direktörlüğünü üstlendiğimiz sinema filmi 7. Koğuştaki Mucize filminin çekimleri bitti. Oyuncumuz,  Mert Zaim’in de kadrosunda yer aldığı bu proje 11 Ekim’de vizyonda. Heyecanla bekliyoruz

Zengo

 
Sinema

Yönetmenliğini Şahan Gökbakar'ın yaptığı Cast direktörlüğünü yaptığımız ve oyuncularımızdan Berk Balcı, Elif Karagöz ve İpek Gümüşoğlu'nun rol aldığı filmimiz Zengo'nun çekimleri bitti. Heyecanla vizyon bekliyoruz.

Hareket Sekiz

 
Sinema

Cast direktörlüğünü yaptığımız ve oyuncularımızdan Dalya Kilimci, Deniz Ceylan ve Yiğit Sönmez'in yer aldığı filmimiz Hareket Sekiz 4 Ekim'de sinemalarda, heyecanla bekliyoruz

Karakomik Filmler İKİ ARADA

 
Sinema

Cast direktörlüğünü yaptığımız oyuncularımız Gürkan Deniz Akhanlı ve Şirincan Çalkıroğlu'nun da rol aldığıKarakomik Filmler İKi ARADA'nın çekimleri bitti. Heyecanla izlemeyi bekliyoruz.

Karakomik filmler KAÇAMAK

 
Sinema

Cast direktörlüğünü yaptığımız Oyuncularımız Şirincan Çakıroğlu, Gürkan Deniz Akhanlı, Kuntay Kumbur'un da rol aldığı Cem Yılmaz tarafından yazılıp yönetilen Kaçamak filminin çekimleri tamamlandı. Heyecanlam vizyonu bekliyoruz.

Yol Arkadaşım 2

 
Sinema

Cast direktörlüğünü yaptığımız Yol Arkadaşım 2’nin heyecanını yaşıyoruz.Oyuncularımızdan Emre Turhan,Alp Tuğhan Taş,Alper Bilgiç ve Erol Çolak’ın da yer aldığı filmimiz 12 Ekim’de sinemalarda olacak.Sabırsızlıkla bekliyoruz!

DAHA FAZLA GÖSTER